Lot n° 89

Estimation :

Suite de Palissy, France XIXème siècle. Plat en majolique au décor du baptême du Christ par saint Jean Baptiste. Dimensions : 47 x 38 cm. Trois petits manques au rebord. NL: Suite de Palissy, Frankrijk XIXe eeuw. Majolica schaal versierd met de doop van Christus door Johannes de Doper. Afmetingen: 47 x 38 cm. Drie kleine gaatjes op de rand.