L'érudit dans son cabinet de travail. Ecole flamande... Lot 84
Résultat :
Estimation :
L'érudit dans son cabinet de travail. Ecole flamande XVIIème siècle, suiveur de Gerard Dou ( 1613-1675). Huile sur toile. Dimensions 46 x 59 cm.
NL: De geleerde in zijn studeerkamer. Vlaamse school XVIIe eeuw, volgeling van Gerard Dou (1613-1675). Olieverf op canvas. Afmetingen 46 x 59 cm.