Lot n° 16

Estimation :

Bénitier en argent à tête de Christ Fin XIX ème siècle. Ht : 21 cm. Anciennes restaurations visible, trace de soudure NL: Zilveren wijwatervat met het hoofd van Christus Eind 19e eeuw. Hoogte: 21cm.Old restaurations visible, trace of welding