Lot n° 9

Estimation :

Petite pendule au char en bronze doré accompagnée d’une paire de bougeoirs en marbre et bronze faisant urnes. Style Louis XVI, époque Napoléon III. Cadran émaillé signé Lefebvre fils à Paris. Ht : 19 et 17 cm. NL: Kleine verguld bronzen wagenslinger vergezeld van een paar marmeren en bronzen kandelaars die urnen maken. Lodewijk XVI-stijl, Napoleon III-periode. Geëmailleerde wijzerplaat gesigneerd Lefebvre fils à Paris. Hoogte: 19 en 17 cm.