Lustre en bronze doré et patiné à décor d’un angelot tenant quatre bras de lumière. Ht : 55 cm, 78 cm chaîne inclue. Envergure : 55 cm.
NL: Gepatineerde verguld bronzen kroonluchter versierd met een cherubijn met vier schansen. Ht: 55 cm, 78 cm ketting inbegrepen. Spanwijdte: 55 cm.