Karel Wiggers (1916-1989),Mick Jagger,gesigneerd 'wiggers' (rechtsonder) ; gesigneerd, getiteld en gedateerd '1982' (verso),olie op board, in kunstenaarslijst, 102x92 cm (incl. lijst), Conditie : de lijst met enkele krassen en kleine beschadigingen, verder goed. ,