Corneille (1922-2010),Zonder titel,gesigneerd en gedateerd 'Corneille 50' (middenonder),gouache op bouwtekening, zonder lijst, 88x69 cm, Conditie : de randen en hoeken met beschadigingen en scheuren, diverse krassen in de verflaag, het blad is op meerdere plekken langs de bovenrand op zuurvrij karton geplakt. ,