Deux miniatures de scènes galantes. France, fin du 19e siècle
Twee miniaturen van galante scènes. Frankrijk, eind 19de eeuw
Olie op ivoor. Huile sur ivoire
Get. Sig. 2x 7 x 9 cm
Certificaat. Cértificat 'Marchionne Arte & Antiquariato'