Cabinet anversois en ébène et palissandre ouvrant à deux portes au milieu, cinq tiroirs de chaque côté et un tiroir en ceinture. Marqueterie d'écaille et d'ivoire. Vers 1780
Antwerps kunstkabinet van ebbenhout en palissander met marqueterie van schildpad en ivoor. Voorzien van twee centrale deurtjes, vijf laden aan weerszijden en één lade in de riem. Omstreeks 1780
170 x 131 x 43 cm
Onderstel van plexi met pilaarvormige poten. Socle en plexi à pieds en forme de colonnes.
Herkomst/Provenance: Coppieters 't Wallant. Villa Elslo, Sparrendreef Knokke