Lot n° 45

RENATA BOERO (NEE EN 1936)

Estimation :

Crommogrammo, 1978. Technique mixte sur bache. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op doek. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 148 x 188 cm