Reeks van zeven Chinese 18°eeuwse borden in porselein... Lot 544
Résultat :
Estimation :
Reeks van zeven Chinese 18°eeuwse borden in porselein met polychroom lotusbloemendecor - diameter : 23,1 cm ||series of seven 18th Cent. Plats chinois en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs de lotus