Lot (10) huittiende eeuwse Chinese "Capucijner"... Lot 540
Résultat :
Estimation :
Lot (10) huittiende eeuwse Chinese "Capucijner" porselein met vier sets van tas en ondertas en twee bordjes ||ten 18th Cent. Articles chinois en porcelaine brune capuchin amongst with four sets of cup and saucer