Lot (2) comprenant un antieke Chinese schaal in... Lot 507
Résultat :
Estimation :
Lot (2) comprenant un antieke Chinese schaal in porselein met craquelé-glazur et un Chinees gemerkt kommetje in een groen gesteente met een montuur in metaal - diameters : 11 en 18 cm ||antique Chinese bowl in crackle glazed porcelain and a small Chinese marked bowl in a greenish stone with a metal mounting