Bracelet en or jaune 18 ct avec 2 pendentifs attachés... Lot 11
Résultat :
Estimation :
Bracelet en or jaune 18 ct avec 2 pendentifs attachés en or jaune 18 ct serti d'1 pièce de monnaie en or jaune 900/1000 (suisse-20Fr-1935) (morceau manque, cassé, abîmé) - 56.6 g (19 cm)
Beschrijving in het Nederlands:
Armband in 18 kt geelgoud met 2 vastgehechte hangers in 18 kt geelgoud bezet met 1 muntstuk in geelgoud 900/1000 (Zwitsers-20Fr-1935) (stuk ontbeekt, gebroken, beschadigd) - 56.6 g (19 cm)