Lot n° 4

Résultat :
Estimation :

Miroir en bois marqueté de nacre et bois précieux (ferrure et morceau manquent, abîmé) (67 x 86 cm) Beschrijving in het Nederlands: Houten spiegel ingelegd met parelmoer en kostbaar hout (hardware en stuk ontbreken, beschadigd) (67 x 86 cm)