La corde sensible.
Lithographie en couleurs.
Signée dans la planche et numérotée 138/275.
Cachet succession Magritte, certificat au dos.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd in de plaat en genummerd 138/275.
Stempel van het Magritte landgoed, certificaat op de achterkant.
45 x 60 cm