Le maître d'école.
Lithographie en couleurs.
Numérotée 1/275 et signature imprimée avec cachet de succession Magritte.
Cachet et certificat au dos.
Lithografie in kleur.
Genummerd 1/275 en gedrukte handtekening met Magritte landgoed stempel.
Stempel en certificaat op de achterkant.
60 x 45 cm