Lot n° 189

Bram VAN VELDE (1895-1981)

Estimation :

Hantise VIII. Eau-forte en noir. Signée et numérotée 40/45. Ets in zwart. Gesigneerd en genummerd 40/45. 49,5 x 32,5 cm (feuille) 25,5 x 18,7 cm (image)