Pendentif en or blanc 18 ct serti de 147 brillants... Lot 8
Résultat :
Estimation :
Pendentif en or blanc 18 ct serti de 147 brillants +/- 1.50 ct et 53 diamants noirs (pierres ébréchées, pierre manque) - 15.5 g
Beschrijving in het Nederlands:
Hanger in 18 kt witgoud bezet met 147 briljanten +/- 1.50 kt en 53 zwarte diamanten (stenen beschadigd, steen ontbreekt) - 15.5 g