Bague en or blanc 18 ct poinçonnée sertie de 2... Lot 4
Résultat :
Estimation :
Bague en or blanc 18 ct poinçonnée sertie de 2 diamants taille ancienne 2 x +/- 0.30 ct et 12 brillants +/- 0.80 ct - 18.9 g (Taille: 53)
Beschrijving in het Nederlands:
Ring in 18 kt witgoud gestempeld bezet met 2 diamanten oud slijpsel 2 x +/- 0.30 kt en 12 briljanten +/- 0.80 kt - 18.9 g (Maat: 53)