Johannes Ludovicus Mathieu Lauweriks ; Frans Zwollo,... Lot 32
Résultat :
Estimation :
Johannes Ludovicus Mathieu Lauweriks ; Frans Zwollo, littérature spécialisée Orfèvres de Hagen, Exh. cat. Frans Zwollo sr. en sijn tijd, Musée Boymans-van-Beuningen, Rotterdam 1982. Provenance : Famille Colsman.