Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) Singes jouant aux cartes. Huile sur toile, signée. Kaartende apen. olie op doek, getekend. 81,5 x 122 cm
81,5 x 122 cm