Lot n° 46

Paul HAGELSTEIN (1825-1868)

Résultat :
Estimation :

Paul HAGELSTEIN (1825-1868) Paul HAGELSTEIN (1825-1868) Portrait d'une jeune femme italienne avec des fruits. Huile sur toile, signée et datée 1853. Portret van een jonge Italiaanse dame met fruit. Olie op doek, gesigneerd en gedateerd 1853. 73 x 63 cm 73 x 63 cm