Bracelet, modèle AD/8, 1967
Ivoire et pierre semi-précieuse.
Signé AD 8 et poinçon Gm sur le fermoir.
Réalisé par GEM, Milan
Edition à 50 exemplaires.
Ivoor en halfedelsteen.
Gesigneerd AD 8 en gestempeld Gm op de sluiting.
Gemaakt door GEM, Milaan
Editie van 50 stuks.
Diamètre : 8.3 cm