Partition, 1967
Bronze soudé à patine dorée.
Signé et daté à la base.
Gelast brons met gouden patina.
Gesigneerd en gedateerd op de voet.
15 x 19 x 12 cm
Exposition/Tentoonstelling:
Alberto Guzman, Galerie Carrefour, Bruxelles, 1969.
Provenance / Herkomst :
Galerie Carrefour, Bruxelles.
Collection privée, Bruxelles.