Le couple, 1948
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Datée 21.4.48 en haut à gauche.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links bovenaan gedateerd 21.4.48.
80 x 54 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 228 n°374
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.