Sans titre, 18.1.1961
Huile et sable sur papier.
Signé et daté en bas à droite.
Olieverf en zand op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
62 x 43 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 297 n°1464.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.