Sans titre, 17.3.1971
Aquarelle sur papier marouflée sur toile.
Signée en bas à droite.
Datée en bas à gauche.
Aquarel op papier geplakt op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
73 x 38 cm
Exposition / Tentoonstelling: 1/2-16/3/1975: «René Guiette», Provinciaal Centrum Arenberg.
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 381 n°2781.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.