Sans titre, 1937
Gouache sur papier.
Signée et datée en bas à gauche.
Gouache op papier.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 43,5 x 59 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 219 n°247.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.