Accident de Chasse - Marcassin 2018
Taxidermy, bandages, varnish, staples, acrylic
Unique, signed and dated on artist's certificate
Taxidermie, bandages, vernis, agrafes et acrylique
Unique, signé et daté sur certificat d'artiste
Taxidermie, verband, vernis, nietjes en acryl
Uniek, gesigneerd en gedateerd op het certificaat van de kunstenaar
24 x 23 x 22 cm