Lot n° 11

BERNIER, Pascal (Belgian, b.1960)

Accident de Chasse - Marcassin 2018 Taxidermy, bandages, varnish, staples, acrylic Unique, signed and dated on artist's certificate Taxidermie, bandages, vernis, agrafes et acrylique Unique, signé et daté sur certificat d'artiste Taxidermie, verband, vernis, nietjes en acryl Uniek, gesigneerd en gedateerd op het certificaat van de kunstenaar 24 x 23 x 22 cm