Lot n° 24

Résultat :
Estimation :

Harpe française XVIIIème en bois sculpté à restaurer. Manque les cordes. Petit accident en haut. Accident dans la boiserie. Ht : 159 cm. Nederlandse Versie : Franse harp in houtsnijwerk, te restaureren. De snaren ontbreken. Kleine beschadiging bovenaan. Beschadiging in het houtwerk.