'La drève'
Olie op doek. Huile sur toile
Get. Sig. 1928 70 x 55 cm
Zie boek/Voir Livre: Brusselmans Jean, door/par Robert-L. Delevoy, ed. Laconti 1972, p.333, ill. 249
Herkomst/Provenance: Verso op het raam. sur le châssis: 'Collectie Victor Servranckx'