Bijzonder paar grote Chinese porseleinen blauw/wit... Lot 458
Résultat :
Estimation :
Bijzonder paar grote Chinese porseleinen blauw/wit vazen met gestyleerd bloemen- en bladrankendecor - zijdelings met 2 fo honden en vooraan met draken bezet - Hoogte 93 cm. (Vaas 1 : gerestaureerde lijn/barst in bodem die doorloopt op de zijkant +/- 30 cm. en kleine restauratie aan 1 lip van de kol + Vaas 2 : bodembarst en lijn op zijkant die +/- 30 cm. doorloopt op zijkant en kol gerestaureerd en beschilderd)