Lot n° 581

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)

Résultat :
Estimation :

Visage d'une jeune femme.plâtre patiné, signé.Aangezicht van een jonge vrouw.Gepatineerd gips, getekend. H 38.5 cm