Dissertatio Epistolica De Iubileis Veterum Praesertim Ebraeorum, Romanorum, Pontificiorum Et Lutheranorum Ad Viros Illustrem, Excellentissimos... Dominos, Praesidem Et Reliquos Consistorii Sanctissimi Gravissimique Isenacensis Supremi Adsessores De Ecclesia Ac Republica Merentissimos. Schleusingen, Goebel 1717. cl.4°. 2 fol., 20 p. Sans reliure, couverture rigide. - Rare publication universitaire de Schleusingen.