Vase en cristal bicolore signé VAL SAINT-LAMBERT... Lot 50
Résultat :
Estimation :
Vase en cristal bicolore signé VAL SAINT-LAMBERT et numéroté 36/150 + boîte d'origine (19 x 24.5 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Vaas in tweekleurig kristal getekend VAL SAINT-LAMBERT en genummerd 36/150 + originele doos (19 x 24.5 cm)