Collier et pendentif en or jaune 18 ct avec partie... Lot 29
Résultat :
Estimation :
Collier et pendentif en or jaune 18 ct avec partie en platine serti d'1 brillant +/- 0.34 ct, 2 diamants taille ancienne +/- 0.06 ct et roses de diamant - 4.3 g (39 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Halsketting en hanger in 18 kt geelgoud met gedeelte in platina bezet met 1 briljant +/- 0.34 kt, 2 diamanten oud slijpsel +/- 0.06 kt en diamantroosjes - 4.3 g (39 cm)