Diadème en or jaune 18 ct avec parties en argent... Lot 26
Résultat :
Estimation :
Diadème en or jaune 18 ct avec parties en argent et émail serti d'1 médaillon en porcelaine (poinçonné, camée et émail abîmé, parties détachées) - 39.7 g brut \nBeschrijving in het Nederlands:\n Diadeem in 18 kt geelgoud met gedeelten in zilver en email bezet met 1 medaillon in porselein (gestempeld, camee en email beschadigd, gedeelten los) - 39.7 g bruto