Lot n° 937

BOTANISCHE PRENTEN

Estimation :

Ananas en vijgen Aquarel (35 x 25 cm) van Marie Ghilain uit 1872. Bijgevoegd: 16 meest handgekleurde gravures uit 18e en 19e eeuw met bloemen, planten en vlinders (17)