Resolutiones theologicae illustrium difficultatum contingentium in Belgio in viginti quator tractatus per quaestiones & articulos divisae. Editio secunda
In-folio (32 x 21 cm), [20], 742 pp. Latijnse tekst in 2 kolommen. Bevat hoofdstukken over de omgang met ketters, over 'magia diabolica', vleselijke zonden, dronkenschap... Gebonden in vol gemarmerd leder, rug rijk verguld, rechterbenedenhoek voorplat gerestaureerd, rood gespikkelde sneden
Ref. BCNI 14705. Oorspronkelijk verschenen te Douai in 1652. Herkomt: Augustijnerklooster Hasselt. Pacquot V, 385 "Il doit être mis au rang des bons livres de théologie morale. On n'y voit pas la sécheresse qu'on trouve dans la plupart des autres"
Brugis
Laurens Doppes
1687