Twee kleurlitho's: Vlucht naar Egypte en Woonwagen
Afmeting: ca. 10 x 10 cm, getekend in potlood en met nieuwjaarwensen voor kunstschilder Jan de Clerck uit Oostende. Bijgevoegd: originele briefomslag met postzegel. Ingelijst