De volks- en kinderprent in de Nederlanden van de 15e tot de 20e eeuw
In-4° (30,5 x 22,5 cm), 621 pp. met talrijke illustraties in z/w en kleur, sommige prenten uitvouwbaar. Half perkamenten uitgeversband, titel verguld op de rug, kop verguld, blauw foedraal. Beperkte oplage van 600 exemplaren; waarvan slechts 26 ex. in half perkament, gemerkt van A tot Z. Dit is letter H. Met een hs. opdracht van de schrijver aan Walter Herckenrath
Kopexemplaar, gesigneerd, van hét standaardwerk
Antwerpen-Amsterdam
Standaard-Boekhandel
1962