Bracelet rigide en or jaune 18 ct (pierres fausses,... Lot 111
Résultat :
Estimation :
Bracelet rigide en or jaune 18 ct (pierres fausses, pierres de couleur, bosselé) - 18.6 g brut (+/- 7 x 5.5 cm) Bague en or jaune 18 ct sertie de 10 diamants taille 8/8 +/- 0.10 ct (pierres manquent, abîmée, bosselée) - 3.4 g (Taille: 54) Pendentif en or blanc 18 ct serti de 9 diamants taille ancienne +/- 0.30 ct et roses de diamant (bélière manque, abîmé) - 4.4 g et 2 boucles d'oreilles (dépareillées) en or blanc 18 ct serties de 2 brillants +/- 0.15 ct et +/- 0.20 ct (poussettes manquent) - 0.8 g \nBeschrijving in het Nederlands:\n Onbuigzame armband in 18 kt geelgoud (valse stenen, kleurstenen, gedeukt) - 18.6 g bruto (+/- 7 x 5.5 cm) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 10 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.10 kt (stenen ontbreken, beschadigd, gedeukt) - 3.4 g (Maat: 54) Hanger in 18 kt witgoud bezet met 9 diamanten oud slijpsel +/- 0.30 kt en diamantroosjes (lusoog ontbreekt, beschadigd) - 4.4 g en 2 oorringen (niet samenhorend) in 18 kt witgoud bezet met 2 briljanten +/- 0.15 kt en +/- 0.20 kt (drukknopen ontbreken) - 0.8 g