Bague en or jaune 18 ct sertie de 22 diamants... Lot 98
Résultat :
Estimation :
Bague en or jaune 18 ct sertie de 22 diamants taille ancienne +/- 1 ct (pierre de couleur, bosselée) - 5.5 g brut (Taille: 56.5) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in 18 kt geelgoud bezet met 22 diamanten oud slijpsel +/- 1 kt (kleursteen, gedeukt) - 5.5 g bruto (Maat: 56.5)