Lot comprenant: 1 pot à lait en métal argenté... Lot 18
Résultat :
Estimation :
Lot comprenant: 1 pot à lait en métal argenté signé WISKEMANN (oxydé, personnalisé), 2 fourchettes et 1 cuillère en métal argenté (personnalisées, abîmées), 1 cuillère en métal argenté signée CHRISTOFLE, 1 fourchette en métal argenté et 3 couteaux en métal argenté avec lame en inox (bosselés) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Lot bevattend: 1 melkpot in verzilverd metaal getekend WISKEMANN (geoxideerd, gepersonaliseerd), 2 vorken en 1 lepel in verzilderd metaal (gepersonaliseerd, beschadigd), 1 lepel in verzilverd metaal getekend CHRISTOFLE, 1 vork in verzilverd metaal en 3 messen in verzilverd metaal met lemmet in inox (gedeukt)