Lot n° 1292

Résultat :
Estimation :

GRONOVIUS (Johann Friedrich). Observatorum in scriptoribus ecclesiasticis, quibus tamen passim & aequaeles illus & vetustiores utriusque linguae auctores interpositi & illustrantur & emendantur, monobiblos. Daventriae [Deventer], Typis Johannis Columbii, 1651. Petit in-12 de [26],-292-[28] pp. Vélin ivoire, dos lisse, titre manuscrit (reliure de l'époque). Rare édition originale. Très bon exemplaire.