GRONOVIUS (Johann Friedrich). Observatorum in... Lot 1292
Résultat :
Estimation :
GRONOVIUS (Johann Friedrich). Observatorum in scriptoribus ecclesiasticis, quibus tamen passim & aequaeles illus & vetustiores utriusque linguae auctores interpositi & illustrantur & emendantur, monobiblos. Daventriae [Deventer], Typis Johannis Columbii, 1651.
Petit in-12 de [26],-292-[28] pp. Vélin ivoire, dos lisse, titre manuscrit (reliure de l'époque).
Rare édition originale. Très bon exemplaire.