HAMBERGER (Georg Erhard). Physiologia medica seu... Lot 5
Résultat :
Estimation :
HAMBERGER (Georg Erhard). Physiologia medica seu de actionibus corporis humani sani doctrina principiis physicis a se editis itemque mathematicis atque anatomicis superstructa. Cum figuris aeneis et indice. Ienae, Sumptibus Theod. Wilh. Ernest. Güth, 1751.
Petit in-4 veau havane, dos à nerfs orné, p. de titre, tr. rouges (reliure de l'époque). Vignette de titre et 8 planches dépliantes in fine. Qqs petites épidermures, petit manque en coiffe de queue, bon exemplaire.