Hollandse School (circa 1800) (2x), De ruïne van het kasteel Teylingen bij Sassenheim ; De ruïne van het kasteel Brederode in Santpoort, beide olieverf op paneel, 19x16 cm (met lijst : 29x26 cm), Conditie : oppervlaktevuil, vergeeld, beetje craquelé, klein stukje verfverlies,