École hollandaise (vers 1800), Gezicht op Delft met vissers langs de rivier, met annotatie 'toegesch aan FD Hulst. (op de achterzijde), olieverf op doek, 37x71 cm (met lijst : 51x85 cm), Conditie : bedoekt, craquelé, doek vergeeld, oppervlaktevuil,