Lot n° 146

Willem Troost I (1684-1752) (2x)

Résultat :
Estimation :

Willem Troost I (1684-1752) (2x), Een portret van Hendrick Wilhelm Rappard ; Een portret van Maria Susanna Rappard, De eerste gesigneerde, gedateerde en geannoteerde 'Hendrick Wilhelm / Rappard / Aet : LI./W./TROOST/F. 1733. (op de achterzijde) ; De tweede gesigneerde, gedateerde en geannoteerde 'Maria Susanna Rappard / Geb : Terschitten / Aet : XLV./W./TROOST/F. 1733. ' (op de achterzijde). beide olieverf op doek, 83x63 cm (met lijst : 89x69 cm), Conditie : doordrukking van het spieraam, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, bedoekt, craquelé, retouches,